Toegankelijkheid gereedschap

Overslaan en naar de inhoud gaan

Q-Fog by Nater

Q-Fog is speciaal ontwikkeld voor minder vluchtvaardige mensen. Het systeem werkt volledig automatisch en detecteert brand in een vroeg stadium. Direct bij detectie begint Q Fog met het verspreiden van watermist, waardoor de brand snel onder controle wordt gebracht en de ruimte een overleefbare atmosfeer behoud.
Dit vermindert de noodzaak voor een snelle evacuatie en biedt extra tijd voor bewoners. Ook zorgverleners, familie of buren kunnen veilig de woning betreden. In veel gevallen kan Q-Fog de brand blussen en zorgt daarbij voor minimale water- en rookschade. Het systeem is ontworpen om binnen enkele uren te plaatsen in bestaande en bewoonde bouw.
Q-Fog is een echte gamechanger voor zowel bewoners als hulpverleners, en zet een nieuwe standaard in brandveiligheid voor kwetsbare groepen.
Q-Fog by Nater
Griendstraat 6a
2921LA Krimpen aan den IJssel
Aanpassingen in huis, Diensten, Hulpmiddelen mobiliteit, Hulpmiddelen overig, overig
standnummer

R09